• 200 عکس پروفایل
 • بلوگل

  تمامی اطلاعات, خبرها و مقالات بصورت خودکار از سایت های فارسی دریافت و با ذکر منبع نمایش داده می شوند و بلوگل هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها ندارد .
  تولبار و نحوه استفاده از آن

  تبلیغات

  خیریه مهربانه

  خیریه مهربانه

  پست ثابت

  همت 110

  تبلیغات

  همت 110
  

  بازتاب بیانیه رهبری در جهان

  :: بازتاب بیانیه رهبری در جهان

  بازتاب بیانیه اخیر رهبر انقلاب در رسانه‌های بین‌المللی

  ایلنا : انتشار بیانیه رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی قرار گرفت.

  انتشار بیانیه رهبر انقلاب به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مورد توجه رسانه‌ها و مطبوعات بین‌المللی قرار گرفت و برخی از رسانه‌های بین‌المللی به انتشار بخش‌هایی از این بیانیه پرداختند:

  اسوشیتدپرس رسانه‌ای بود که در اخبار خود به این بیانیه پرداخت. در این خبر به نقل از رهبر انقلاب آمده‌ است، «مذاکره با آمریکا چیزی جز ضررهای مادی و معنوی به ارمغان نخواهد آورد».

  این رسانه در ادامه نوشت: بیانیه رهبر انقلاب ایران دو روز بعد از چهلمین سالگرد انقلاب ایران در هفت صفحه منتشر شد. در این خبر گفته شده‌ است که آیت‌الله خامنه‌ای ضمن رد هرگونه امکان مذاکره میان ایران و آمریکا از این مذاکره به عنوان تلاشی برای برای زانو زدن در برابر داشمن و بوسیدن پنجه گرگ یاد کرده است.

  خبرگزاری فرانسه نیز در خبری به انعکاس بخش‌هایی از بیانیه رهبر انقلاب پرداخت.

  در این خبر آمده‌ است: بیانیه رهبر انقلاب بر فصل جدید زندگی انقلاب ایران تاکید کرده‌ و ضمن بیان فراز و فرودهای چهل سال گذشته به ترسیم مسیر پیروزی در آینده پرداخته‌ است.

  این رسانه به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد نقش منحصر به فرد جوانان توجه کرده است.

  دودیسکورس، هم در خبری قسمت‌هایی از بیانیه رهبر ایران را منتشر کرد.

  ادامه مطلب
  منبع : کانون تا صبح ظهور... |بازتاب بیانیه رهبری در جهان
  برچسب ها : انقلاب ,بیانیه ,رهبر ,بین‌المللی ,توجه ,مورد ,رهبر انقلاب ,بیانیه رهبر ,رسانه‌های بین‌المللی ,انقلاب ایران ,بین‌المللی قرار ,پیروزی انقلاب ا

  فروشگاه

  لینک عضویت در کانال تلگرام

  عضویت در گروه تلگرام جوک کلیپ عکس


  کانال تلگرام  جدیدترین مطالب